Masáž lávovými kameny: Přírodní řešení pro bolesti těla

Masáž lávovými kameny: Přírodní řešení pro bolesti těla

Co je masáž lávovými kameny?

První otázka, kterou byste si klidně mohli položit, zní: Co vlastně je masáž lávovými kameny? Nebojte se, nejde o žádné kouzlo nebo rituál z dávných časů. Je to druh celotělové masáže, která využívá horké vulkanické kameny. Tato technika je starobylá metoda původem z indiánských obřadů a o léčebných účincích těchto kamenů se vědělo už dávno před námi. Ale zpátky do současnosti. V dnešní době se tato metoda masáže stává stále oblíbenější a tak vám mohu říct, že Petr, můj manžel, mi koupil poukaz na tuto masáž jako dárek k našemu výročí.

Proč zvolit masáž lávovými kameny?

Představte si, jak silnou energii může mít kámen v sobě, který pochází z hmota vulkanu. Přímo z jeho hlubin. Této energii pak můžete využít k léčení těla i duše. A já vám mohu říct, že to opravdu funguje! Petr mi sice nevěřil, ale po několika sezeních už byl taky přesvědčený. Nejenže se mi ulevilo od bolesti zad, ale také jsem se cítila mnohem více uvolněná a klidná. Tato masáž má mnoho pozitivních účinků na tělo a psychiku.

Jak probíhá masáž lávovými kameny?

Možná si říkáte, jak taková masáž vlastně probíhá? Jak se na tělo aplikují horké kameny? Můj první zážitek byl takový, že jsem přišla do studia, kde mě uvítala velmi příjemná masérka. Vedla mě do místnosti, kde byly připravené horké kameny. Kameny je třeba předem zahřát ve vodní lázni na specifickou teplotu. Poté masérka na tělo nanáší speciální olej a kameny položí na konkrétní body na těle. Pak může začít vlastní masáž. Překvapivě to vůbec nebylo nepříjemné, jak by se mohlo zdát. Kameny byly sice horké, ale bylo to velmi příjemné teplo.

Výhody masáže lávovými kameny

Asi by vás zajímalo, jaké jsou tedy výhody masáže lávovými kameny a proč byste měli vyzkoušet právě tuto metodu. První výhoda, kterou jsem zmínila dříve, je samozřejmě úleva od bolesti. Ale tato masáž má také schopnost detoxikace organismu. Další výhodou je zvýšení krevního oběhu, což přispívá k celkovému zdraví těla. A také to, jak jsem se po této masáži cítila uvolněně a klidně. To je něco, co v dnešní uspěchané době opravdu potřebujeme.

Tipy pro vaší první masáž lávovými kameny

Až se rozhodnete vyzkoušet masáž lávovými kameny, mám pro vás několik tipů. Můžete si například předem zjistit, kde mají dobré reference na takovou masáž. Můj Petr se se mnou na masáž nechtěl jít, ale samozřejmě mi pomohl vyhledat studio s dobrými recenzemi. Pak byste měli před masáží dobře hydratovat tělo. A také si udělat čas na odpočinek po masáži, protože tělo potřebuje čas na regeneraci.

Kde najít masáž lávovými kameny v Brně

Ale kde najdete masáž lávovými kameny v Brně? Pokud nevíte, kde začít, mám pro vás několik tipů. Můžete se podívat na internetové stránky, které se zabývají recenzemi wellness služeb. Také můžete zkusit v místních salonech nebo wellness centrech. Já a můj Petr jsme nakonec našli skvělé studio právě na internetu, které mělo vynikající hodnocení. A věřte mi, byla jsem naprosto spokojená.

Závěrečné myšlenky

Tak co na závěr? Když jsem se poprvé rozhodla vyzkoušet masáž lávovými kameny, byla jsem skeptická. Ale po několika sezeních jsem byla naprosto nadšená. Můj Petr mi to sice nevěřil, ale nyní je také přesvědčený. Takže pokud máte problémy s bolestmi těla, stresu nebo jen hledáte něco nového k vyzkoušení, doporučuji vám masáž lávovými kameny. Je to úžasný zážitek, který rozhodně stojí za to.

Releted Post

Zuzana Horáková

Zuzana Horáková

Jsem provozovatelka svého vlastního masážního salónu ve městě Brno. Začala jsem dělat masáže už ve velmi mladém věku a postupem času jsem svoji dovednost zdokonalovala. Dnes se mohu pochlubit více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru. Ve volném čase ráda píšu o masážích a doufám, že jednoho dne vydám knihu na toto téma. Mé práci miluji a jsem hrdá na to, že pomáhám lidem cítit se lépe.

Komentáře

Odeslat komentář