5 důvodů, proč zkusit ájurvédskou masáž

5 důvodů, proč zkusit ájurvédskou masáž

Odhalení tajemství ájurvédy

Znáte to, když se probudíte a máte pocit, že se vám dneska faktice nepodaří vyjít z postele? Měla jsem to samé. Ale pak jsem zkusila ájurvédu, a mé rána už nikdy nebyla stejná. Ájurvédské masáže jsou stará indická léčebná metoda, která v sobě kombinuje fyzické a mentální zdraví. Mění se tak náš pohled na tělo, mysl a duši. A já vám teď prozradím proč.

Nabydete nové energie

Moje dny jako ženy, manželky, blogerky a majitelky psa jménem Max jsou hodně napjaté. Radek a já se často probouzíme unavení a strašně rádi bychom zůstali v posteli. To ale nejde, protože Max nás vždy probudí a chce jít na procházku. A víte co nám pomohlo? Ájurvédská masáž! Tato masáž dokáže uvolnit napětí ze svalů a do těla dodá energii, kterou si moje tělo umí uchovat. Takže se ráno vstanete s úsměvem a připravení na to, co přinese den.

Zkusíte něco nového

Znáte to, když se vám nechce dělat vždy to samé? Já jsem už měla dost těch běžných masáží a potřebovala jsem zkusit něco nového. Ájurvédská masáž mi přinesla nový zážitek, který bych nepopisovala jako "jenom masáž". Je to celý rituál, který zahrnuje dokonalou péči o tělo a duši. Cítila jsem se jako nový člověk, když jsem opustila masérskou místnost.

Podpoříte své zdraví

Ájurvéda pochází z Indie a je to jedna z nejstarších léčebných metod na světě. Když jsem se o ní začala dozvídat více, zjistila jsem, že mi může v mnohém pomoci. Ájurvédská masáž zlepšuje krevní oběh, odstraňuje toxiny z těla a pomáhá uvolnit svalové napětí. Můj fyzický stav se po masáži výrazně zlepšil a cítila jsem se skvěle. Což je přeci skvělé, nemyslíte?

Budete mít čas jen pro sebe

V tomto hektickém světě si často zapomínáme udělat čas jen pro sebe. Ájurvédská masáž je skvělý způsob, jak si udělat pauzu od každodenního shonu. Když ležím na tom masážním stole, je to můj čas. Můj čas pro relaxaci, odpočinek a obnovu. Je to chvíle, kdy mohu zastavit čas a jen si užít naprostého klidu a pohody.

Zlepšíte svůj životní styl

Ájurvédská masáž mi pomohla změnit můj životní styl. Přinesla mi nový pohled na mé zdraví a učila mě, jak si udělat čas pro mé tělo a duši. To je něco, co se nelze naučit jen tak. Je to celkový přístup k životu a já jsem za to velmi vděčná. A věřím, že i vy budete.

Tak to jsou mé důvody, proč zkusit ájurvédskou masáž. Tak co, začnete i vy?

Sdílení na sociálních sítích

Releted Post

Lenka Foltýnová

Lenka Foltýnová

Jsem odbornice na masáže a provozuji vlastní masážní salón v Ostravě. Miluji svou práci, vytváříme prostor, kde si lidé mohou odpočinout a ulevit od stresu. Ve svém volném čase ráda píši o různých typech masáží a sdílím své zkušenosti a tipy na blogu. Snažím se neustále zdokonalovat své dovednosti a učit se o nových technikách. Mým cílem je pomoci lidem dosáhnout optimálního zdraví a pohody.

Komentáře

Odeslat komentář