Deset důvodů, proč si zamilujete thajské masáže

Deset důvodů, proč si zamilujete thajské masáže

Rozkoš relaxace

Jakmile si na chvíli sednete a začnete přemýšlet o všech věcech, které děláte a jakým způsobem je děláte, uvědomíte si, že stres je něco, co je prakticky nevyhnutelné. A jaká je lepší cesta k uvolnění, než krásná, uklidňující, a naprosto neuvěřitelně fantastická thajská masáž? Věřte mi, není lepšího způsobu, jak se zbavit napětí a stresu než letět přímo do Thajska a nechat se hýčkat špičkovými masérskými technikami, které Thajci zdokonalili po staletí. Ale co když na to nemáte čas nebo peníze? No, pak si jednoduše najděte místo, které nabízí thajské masáže přímo v České republice. V tomto článku vám představím deset důvodů, proč byste měli zkusit thajskou masáž, a doufám, že vás tyto důvody přesvědčí.

Odstraňuje bolest a napětí

První a nejdůležitější důvod, proč byste měli zkusit thajskou masáž, je fakt, že skvěle pomáhá při odstraňování bolesti a napětí. Víte, to, co cítíte po celodenním sedění u počítače nebo po těžkém dni v kanceláři? Ano, to napětí a tu bolest. Thajská masáž vás těchto nepříjemností zbaví a vy se budete cítit jako znovuzrození. Už po prvním sezení si všimnete velký rozdíl.

Posiluje imunitní systém

Další výhodou thajských masáží je, že posilují váš imunitní systém. Máte pocit, že se pořád něčemu doma nebo v práci stále znovu a znovu nemocníte? Thajská masáž může v tomto pomoci. Pomocí speciálních technik a tlakových bodů thajská masáž stimuluje vaše tělo, aby začalo lépe fungovat a odolávalo nemocem lépe. A dobrou zprávou je, že nemusíte chodit na masáže každý den. I jediná návštěva měsíčně může mít na vaše zdraví pozitivní dopad.

Zlepšuje krevní oběh

Thajská masáž je také skvěla pro zlepšení vašeho krevního oběhu. Krev je ta, která přenáší všechny ty důležité živiny a kyslík do vašich buněk, takže pokud můžete vylepšit její oběh, vaše tělo bude jenom vděčné. A navíc, zlepšený krevní oběh může pomoci při řadě zdravotních problémů, takže pokud trpíte například na vysoký tlak, thajská masáž může být právě to, co potřebujete.

Zvedáte náladu

Lidské tělo je opravdu úžasné. Když se cítíte dobře, vaše tělo produkuje hormony, které nám pomáhají cítit se ještě lépe. A stane se to, že když vás někdo masíruje (a dělá to skvěle), vaše tělo začne produkovat tyto "šťastné" hormony ve větším množství. Tudíž, pokud máte špatný den nebo se cítíte trochu smutně, thajská masáž je úžasnou cestou, jak se cítit lépe.

Souhra s energií

Ať již věříte na energii v těle a její směrování nebo ne, thajská masáž se zaměřuje právě na to. Maséři se snaží přenášet energii na ta správná místa a uvolňovat blokády. Výsledek? Cítíte se svěže, plní energie a připravení na jakékoliv výzvy, které by vás mohly potkat.

Vylepšuje flexibilitu

Pokud máte problémy s flexibilitou, thajská masáž je způsob, jak je vyřešit. Masážní techniky, které thajští maséři používají, jsou navržené tak, aby uvolnily vaše svaly a zlepšily vaši flexibilitu. Už nebudete mít problém s dočepnutím se na své prsty nervytahované nohy.

Naučíte se něco nového

A konečně, thajská masáž vás může naučit něco nového. Mluvím tu o tom, jak správně pečovat o své tělo, jak správně dýchat a jak se správně uvolnit. Můj pes Max má sice jednoduchý život, ale já, jakožto člověk, musím se naučit, jak se vypořádat se stresem, a thajská masáže mě tomu naučila. A tato vědomost mi pomáhá nejen v práci, ale i v domácnosti, kde ji využívám k tomu, abych udělal Jitku šťastnou, což je také důležité.

A to je deset důvodů, proč byste měli zkusit thajskou masáž. Doufám, že vás tyto informace přesvědčily o tom, že thajská masáž je něco, co by se mělo stát součástí vašeho života. Ať jste jakýkoliv typ člověka, jsem si jistý, že z thajské masáže budete mít prospěch. Tak na co ještě čekáte? Vezměte telefon, zavolejte svému oblíbenému masérskému salonu a domluvte se na termínu thajské masáže. Věřte mi, nebudete toho litovat.

Sdílení na sociálních sítích

Releted Post

Ladislav Novotný

Ladislav Novotný

Jsem odborník na masáže a vlastním několik masážních salonů v Brne. Každý den se snažím nejen pomáhat lidem cítit se lépe, ale i učit je, jak se o své tělo lépe starat. Ve volném čase rád píšu články o různých technikách masáží a sdílím své zkušenosti a rady. Moje práce je mojí vášní a jsem hrdý na to, co jsem dosáhl.

Komentáře

Odeslat komentář