Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů a jejich zpracování

V souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů, známým jako GDPR, je web Mahó Masážní Svět zavázán chránit vaše osobní údaje. Představujeme vám komplexní a podrobný přehled našich postupů zpracování osobních údajů, včetně informací o tom, jaké údaje sbíráme, za jakým účelem, jak je chráníme a jaká jsou vaše práva v souvislosti s vašimi osobními údaji.

Důraz klade na transparentnost a srozumitelnost informací, takže v následujících odstavcích naleznete vysvětlení všech aspektů zpracování osobních údajů ve spojení s našimi službami. Budeme hovořit o tom, jak sbíráme data, jak je zabezpečujeme, s kým je potřebně sdílíme a jaké máte možnosti co se týče přístupu k vašim datům či jejich odstranění. Vše je nastaveno tak, abyste měli jistotu, že vaše práva jsou respektována a vaše údaje zabezpečeny.

Sběr a účel zpracování dat

Při poskytování našich služeb shromažďujeme různé typy osobních údajů. Zahrnují to nejen základní kontaktní informace, ale i data ohledně vašich preferencí a volba služeb v naší nabídce. Zde podrobně popisujeme, která konkrétní data sbíráme a proč je to pro nás důležité.

Všechny procesy zpracování dat jsou prováděny s nejvyššími bezpečnostními standardy a s neustálým zřetelem na ochranu vaší soukromé sféry. Naším cílem je zajistit vám co nejlepší servis, a to nemůžeme dělat bez zprávného porozumění vašim potřebám a přáním, které čteme z dat, jež nám poskytnete.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme širokou škálu bezpečnostních technologií a procedur k ochraně vašich osobních údajů od neoprávněného přístupu, použití či zveřejnění. Popisujeme, jaká opatření provádíme, aby vaše informace zůstaly v bezpečí.

Slibujeme, že budeme nadále investovat do nejmodernějších technologií a vzdělání našeho personálu, aby bylo zachováno bezpečné prostředí pro vaše údaje. Zároveň budeme průběžně monitorovat a vyhodnocovat naše bezpečnostní protokoly, a to vše s cílem, abyste měli jistotu, že vaše důvěra v nás není nijak zneužita.

Vaše práva a kontrola nad osobními údaji

Jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vaším datům, opravu chybných informací, odstranění údajů, omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Detailně vysvětlujeme, jak můžete tato práva uplatnit a jak se můžete obrátit na nás s vašimi požadavky či dotazy.

Chceme, abyste byli o svých právech co nejlépe informováni a cítili se s námi v bezpečí. Je to základ našeho vzájemného vztahu, a proto klade velký důraz na přístupnost a srozumitelnost informací týkajících se vašich práv v rámci GDPR.

Kontaktní informace

Pro veškeré otázky, požadavky či obavy týkající se ochrany a zpracování vašich osobních údajů se můžete na nás obrátit prostřednictvím emailu na [email protected]. Naší povinností je odpovědět vám a poskytnout požadované informace bez zbytečného odkladu.

Kromě elektronického kontaktu jsme vám k dispozici také na adrese Masarykova 30, 602 00 Brno-střed, Česká republika, kde sídlí majitelka webových stránek, paní Iveta Knotková. Uvádíme tuto adresu, aby bylo možné s námi navázat kontakt také prostřednictvím tradiční pošty.

Sdílení na sociálních sítích
Iveta Knotková

Iveta Knotková

Jsem Iveta Knotková, profesionální masérka zaměřená na správný přístup k masážím. Mám vlastní masážní salón v Brně, kde lidem pomáhám ulevit od stresu a napětí. Ráda se věnuji také psaní. V mém volném čase sepisuji články o různých technikách masáže a sdílím své nápady a zkušenosti. To mě naplňuje a umožňuje mi to spojit svou práci a zálibu.

Komentáře

Odeslat komentář